wtorek, 21 maja 2013

Trochę nostalgii urozmaiconej urodzinowym konkursem


Gdy równy rok temu zakładam bloga i publikowałam pierwszą recenzję, nie myślałam, że zwiążę się z tym miejscem tak bardzo. „Agatonistka” stała się moim domem w sieci i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie, żeby miało jej zabraknąć.
Rok minął bardzo szybko. Mam nadzieję, że w tym czasie moje recenzje stawały się coraz lepsze, choć nie mi to oceniać i jeszcze wiele pracy przede mną w tym zakresie. Ale! Nie byłoby bloga, gdyby nie Wy, Drodzy Czytelnicy. I choć prowadzę go dlatego, że sprawia mi to ogromną frajdę, ciężko ukryć, że tak samo ucieszył mnie pierwszy komentarz jaki został tu zamieszczony, tak ciągle reaguję entuzjastycznie, gdy na mailu otrzymam wiadomość o nowych komentarzach. Bo czym by było pisanie dla samej siebie? Poza tym odkryłam i poznałam wielu fantastycznych blogerów, dzięki którym sięgnęłam po książki, na które sama nie zwróciłabym uwagi. I choć niestety nie udaje mi się śledzić Waszych działań tak uważnie jakbym chciała, macie spory wpływ na książki, które oglądam w księgarniach ;)

Z okazji pierwszych urodzin, pomyślałam, że czas także na pierwszy konkurs. Zasady są bardzo proste i myślę, że dla książkoholików będzie to czysta przyjemność.

Otwórz książkę, którą właśnie czytasz (lub tą, która leży najbliżej Ciebie) na stronie 45 i napisz w komentarzu pierwsze pełne zdanie, które się na niej znajduje. Będzie ono opisywać, jak będą wyglądały twoje kolejne czytelnicze podboje. Czas macie do godziny 24 do 31 maja.

Później ja oraz zaprzyjaźniona blogerka Isabel wybierzemy ten komentarz, który najbardziej nam się spodoba (będzie najzabawniejszy, najdziwniejszy, a może po prostu chwyci nas mocno za serduszka). Nagrodą będzie książka, która bardzo przypadła mi do gustu: Dom Jedwabny Anthony'ego Horowitza. Isabel szykuje także nagrodę nagrodę wyróżnienie-niespodziankę. Nawet ja nie wiem co to będzie :)
Ogłoszenie wyników nastąpi 3 czerwca, powodzenia!

Żeby wciąć udział w konkursie nie trzeba posiadać bloga (komentarze anonimowe proszę o podpisanie, bo będzie mi ciężko wskazać zwycięzcę). Nie ma obowiązku śledzenia bloga, ani udostępniania grafiki konkursowej (choć to ostatnie będzie bardzo miłe :) Im więcej osób będzie się bawić, tym lepiej).7 komentarzy:

 1. "Własność nieruchomości nie może być przeniesiona pod warunkiem ani z zastrzeżeniem terminu" - Kodeks cywilny ssie :D
  Pozdrawiam
  przyszła prawniczka
  (http://intelektualna.pinger.pl/)

  OdpowiedzUsuń
 2. .."Jakie kłopoty.."
  :) ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "A ty sprawiasz kłopoty, czuję to."-Księga Wszystkich Dusz Tom 4 Powrót

  OdpowiedzUsuń
 4. "Zapominając o dumie wzięłam jego chustkę i wytarłam nos." - "Rebeka", Daphne du Maurier. Bez komentarza;)

  Gratuluję rocznicy prowadzenia bloga!;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "A potem godzina za godziną mijały i Tirian poczuł najpierw okropne pragnienie, później dotkliwy głód, a gdy nadszedł zmierzch - dojmujący chłód" C.S.Levis "Opowieści z Narnii. Ostatnia bitwa"
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. - "Na tobie wygląda całkiem nieźle" :)
  Jeff Lindsay "Demony Dobrego Detera"

  Gratulacje i wszystkiego NAJ życzę :)

  OdpowiedzUsuń

JEŻELI NIE MASZ KONTA, WYBIERZ OPCJĘ NAZWA/ADRES URL I WPISZ SWOJE IMIĘ/NICK. ADRES STRONY MOŻE POZOSTAĆ PUSTY :)
Weryfikacja obrazkowa pomaga w blokowaniu spamu, który bez niej dosłownie zalewa bloga.