piątek, 11 stycznia 2013

Wyzwanie: Czytam FantastykęTen rok będzie pod znakiem dwóch wyzwań. O jednym już słyszeliście, teraz czas na drugie. Gdy znalazłam Wyzwanie: czytam fantastykę, po prostu nie mogłam się powstrzymać. Pomimo że uwielbiam ten gatunek, nie zawsze udaje mi się czytać go w takich ilościach, w jakich bym chciałam. W tym roku, przynajmniej jedna recenzja miesięcznie będzie pod znakiem fantastyki. I tym samym blog pójdzie w kierunku, w którym zmierzał w sumie od samego początku: propagowaniu czytania książek fantasy. Poniżej znajdziecie zasady wyzwania, skopiowane z bloga organizatorki Miłośniczki Książek.
Życzcie mi powodzenia, to będzie zdecydowanie pracowity rok!

ZASADY WYZWANIA

1. Wyzwanie "Czytam fantastykę" rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2013 roku i trwać będzie do 31 grudnia 2013 roku.
2. Do wyzwania mogą przyłączyć się wszystkie chętne osoby, które posiadają blogi. Przyłączyć można się w dowolnej chwili poprzez pozostawienie komentarza poniżej, wystarczy zwyczajowe "Zgłaszam się" :)
3. Każda chętna osoba proszona jest o zamieszczenie na swoim blogu widocznego powyżej baneru nawiązującego do wyzwania. Baner powinien linkować do tej właśnie strony. Miło by mi było, gdybyście również na swoich blogach zamieścili notkę informującą o tym, że zgłosiliście się do wyzwania (z linkiem do wspomnianej zakładki), dzięki czemu jeszcze więcej osób dowiedziałoby się o wyzwaniu :)
4. Należy w każdym miesiącu trwania wyzwania przeczytać przynajmniej jedną książkę z gatunku fantastyki - dobór literatury pozostawiam już Wam. Oczywiście im więcej tym lepiej :)
5. Każdą przeczytaną książkę należy zrecenzować, następnie opublikować recenzję na swoim blogu oraz podesłać mi link tej recenzji. Linki proszę zamieszczać w komentarzu poniżej, wpisując: autora, tytuł, link do recenzji. Żeby nie było bałaganu, kolejne linki zamieszczajcie pod swoim poprzednim komentarzem. Będzie wówczas ładny porządek z dodawanymi linkami :) (zgłaszać możecie się tutaj).
6. Wasza recenzja powinna kończyć się informacją, że książka została przeczytana w ramach omawianego wyzwania. Można to zrobić poprzez krótką tekst, bądź wklejenie baneru, które będą linkować do tej właśnie strony.
7. Na początku każdego nowego miesiąca pojawiać się będzie krótka informacja z podsumowaniem Waszych dotychczasowych osiągnięć w ramach wyzwania "Czytam fantastykę"

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe wyzwanie. Też uwielbiam fantastykę, ale kiedyś czytałam jej znacznie więcej (właściwie od niej zaczynałam czytanie jakichkolwiek książek jeśli nie liczyć lektur szkolnych ;)). Życzę powodzenia i wytrwałości! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. trzymam kciuki :)
    i fajnie, że dołączyłaś :)

    OdpowiedzUsuń

JEŻELI NIE MASZ KONTA, WYBIERZ OPCJĘ NAZWA/ADRES URL I WPISZ SWOJE IMIĘ/NICK. ADRES STRONY MOŻE POZOSTAĆ PUSTY :)
Weryfikacja obrazkowa pomaga w blokowaniu spamu, który bez niej dosłownie zalewa bloga.