niedziela, 17 listopada 2013

Lubię rozwiązywać testy

weheartit.com
Ale nie, nie egzaminacyjne. Lubię rozwiązywać testy psychologiczne, ale pomińmy kwestię tych, które pojawiają się w Cosmopolitan. Na studiach z socjologii miałam możliwość rozwiązywania masy testów psychologicznych z prawdziwego zdarzenia i jak długie by one nie były, zawsze była to dla nas wielka frajda.
Dlatego dziś mam coś dla Was. Albo powiem, mamy, bo test wyszukał w czeluściach internetu mój Luby. Podesłał go z rozbrajającym: wyszła mi lekka przewaga energicznego choleryka z małą domieszką sangwinika. Zgadza się? – zrobiłam duże oczy. On? Choleryk? To już ja prędzej będę rzucała talerzami. Jak się szybko okazało, nie w rzucaniu talerzami tkwi haczyk, a wszystko się... zgadza.
Więc postanowiłam zrobić to i ja. A oto mój wynik.

Jest to skrócona wersja, pełny opis znajdziecie tutaj.
I tak, zgadza się prawie wszystko. Nie mam bowiem, żadnej pamięci do kolorów, ale zgadza się mój brak pamięci do dat, imion, nazwisk, czy miejsc. I jak cała reszta.
No, pomijając aktorstwo. Jak lubię i mi się podoba, tak talentu nie mam za dużego (niestety).
Czy test jest adekwatny? Twierdzę, że tak, bo trzeba by mieć bardzo ogromną wiedzę, żeby wypełnić go z wcześniejszym założeniem, jaki wynik chcemy otrzymać. Ale oczywiście można na nim oszukać, jak na każdym – wystarczy wypełnić go nierzetelnie.
Test zajmuję dosłownie chwilę, a jest świetną zabawą na wieczór. Można dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. O Lubym też. Muszę na niego uważać, bo jest prawdopodobnie mistrzem manipulacji.


Cały test znajdziecie tutaj. I koniecznie napiszcie co Wam wyszło!

8 komentarzy:

 1. Też lubię takie rzeczy chociaż nie zawsze dowiaduję się z nich prawdy, ale czasami naprawdę się zgadza :) Ale najlepsze, co kiedykolwiek rozwiązywałam (może to coś innego, no ale... :)), to kwestionariusz Prousta - zmusza do mocnego zastanowienia się nad sobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę poszukać, bo nie przypominam sobie, żebym miała z nim styczność :)

   Usuń
 2. Towarzyski sangwinik 24

  Energiczny choleryk 3
  Perfekcyjny melancholik 5
  Spokojny flegmatyk 8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już wiem, czemu tak bardzo się lubimy ;P Mamy prawie takie same osobowości ;) Widać nieprawda, że przeciwieństwa się przyciągają :)

   Usuń
 3. Wyszło na to, że jestem pełna sprzeczności, bo cechy towarzyskiego sangwinika i perfekcyjnego melancholika wzajemnie się wykluczają ;P By było zabawniej oto moje wyniki Towarzyski sangwinik - 12, Energiczny choleryk - 8, Perfekcyjny melancholik - 12, Spokojny flegmatyk - 8.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli jesteś osobowością bardzo elastyczną i łatwo przystosowującą się do nowego otoczenia, czy zmieniających się wymogów rzeczywistości :)

   Usuń
 4. Perfekcyjny melancholik 20
  Spokojny flegmatyk 12
  Energiczny choleryk 5
  Towarzyski sangwinik 3

  Wszystko by się zgadzało, bo nie lubię wystąpień publicznych, dla mnie to tremujące, ale wbrew pozorom nie stronię od ludzi :)

  OdpowiedzUsuń

JEŻELI NIE MASZ KONTA, WYBIERZ OPCJĘ NAZWA/ADRES URL I WPISZ SWOJE IMIĘ/NICK. ADRES STRONY MOŻE POZOSTAĆ PUSTY :)
Weryfikacja obrazkowa pomaga w blokowaniu spamu, który bez niej dosłownie zalewa bloga.