poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Jak zostałam szpiegiem – blogowa akcja wyd. Znak

Dzisiaj startuje ciekawa, blogowa akcja organizowana przez wydawnictwo Znak z okazji nadchodzącej premiery książki Kobieta, która spadła z nieba.
Na czym polega? Na rozwiązywaniu zagadek! Ja, oraz 9 innych blogerek, zostaniemy na 2 tygodnie szpiegami i będziemy rozwiązywać tajne zadania. Podzielone zostałyśmy na dwie grupy, z które będą nie tylko próbowały jak najszybciej rozwiązać swoje zagadki, ale także podkraść tajne komunikaty drugiej drużyny. Nic więcej powiedzieć nie mogę, bo nic więcej nie wiem :) Naszą matką-bazą jest Asia z bookmeacookie.pl
Z pewnością na blogu moim i dziewczyn, oraz naszych fanpage'ach na FB pojawiać się będą wpisy z akcji, w których ukryte mają być tajne informacje. Dlatego bądźcie czujni, czytajcie zarówno mojego bloga, jak i blogi dziewczyn.
I co najważniejsze, śledźcie wydarzenie na FB (TUTAJ), gdzie nie tylko cała akcja będzie relacjonowana na bieżąco, ale także pojawiać się będą różne ciekawostki dotyczące książki. Znajdziecie tam również adresy blogów pozostałych kobiet-szpiegów.
Jesteście gotowi?

Bez odbioru!

3 komentarze:

  1. Oooo, szykuje się świetna akcja! Jestem mega ciekawa o co dokładnie będzie chodzić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. OO coś nowego i fajnego widać się kroi ;)

    OdpowiedzUsuń

JEŻELI NIE MASZ KONTA, WYBIERZ OPCJĘ NAZWA/ADRES URL I WPISZ SWOJE IMIĘ/NICK. ADRES STRONY MOŻE POZOSTAĆ PUSTY :)
Weryfikacja obrazkowa pomaga w blokowaniu spamu, który bez niej dosłownie zalewa bloga.