sobota, 2 marca 2013

Targi książki w KatowicachNie wiem czy wiecie, ale 20 – 22 września 2013 r. organizowane będą Targi Książki w Katowicach. Wiem, że termin jest bardzo odległy, ale organizatorzy mają coś fajnego dla blogerów książkowych. Każdy posiadający takiego bloga, może się zarejestrować na stronie, dzięki czemu jego udział w Targach Książki będzie bezpłatny.
Co prawda, nie mam najmniejszego pojęcia, co będę robić we wrześniu, ale przecież nic nie szkodzi się zarejestrować. A kto wie? Może uda się zebrać większą gromadkę blogerów około Krakowskich i razem pojechać na Targi?
A tutaj moi drodzy macie bezpośredniego linka do rejestracji: Targi Książki w Katowicach.

6 komentarzy:

 1. Świetna sprawa. Też myślałam o tym, żeby wybrać się w tym roku na targi do Katowic, bo z Krakowa nie jest tak znowu daleko i już nawet się zarejestrowałam - mam nadzieję, że we wrześniu nagle coś mi nie wypadnie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej ojej może wtedy już będę mieszkała w Katowicach! Dlatego na wszelki wypadek też się zarejestruję! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł organizacyjny. Raczej nie uda mi się dotrzeć do Katowic, niestety za daleko, ale być może przykład wezmą inni organizatorzy targów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Było by super, gdyby jakaś silna grupa krakowskich blogerów odwiedziła nas w Katowicach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko czas pozwoli (bo na chwile obecną nie wiem, czy będę mieć wtedy jakąś pracę czy nie ^^"), postaram się namówić innych blogerów do wyjazdu :) Trzeba się integrować :)

   Usuń

JEŻELI NIE MASZ KONTA, WYBIERZ OPCJĘ NAZWA/ADRES URL I WPISZ SWOJE IMIĘ/NICK. ADRES STRONY MOŻE POZOSTAĆ PUSTY :)
Weryfikacja obrazkowa pomaga w blokowaniu spamu, który bez niej dosłownie zalewa bloga.